MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 12576057
nr 1257 6057
Serveringsvagn
1960-tal, NK, Perstorpskiva, två lådor. Längd: 79, djup: 54 cm, höjd: 67-79
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:18:30
25/5 11:24:06
300 kr
27/5 13:28:20